تبلیغات
یا مهدی(عج)
یا مهدی(عج)

بسم الله الرحمن الرحیم

مقاله ای که در ادامه می آید مقاله ای مهم از خیانت وهابیت و آل سعود به اسلام و دشمنی آنان با خداوند است از همه به خصوص وبلاگ نویس ها می خواهم تا درباره ی این برج اطلاع رسانی کنند تا ان شا الله توطئه دشمنان به لطف پروردگار ناکام بماند آمین یا رب العالمین .


ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است. سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است. معمار آن شرکت دار الهنداسه است.

این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با ۱۵۰۰۰۰۰ مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.(۱)

رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می‌رود بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا باشد.(۲)

هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن ۱۰۰۰۰۰ مهمان را دارد. به تصویر زیر نگاهی بیندازید !!!این برج درست کنار کعبه در حال ساخت است آیا میدانید که این برج که ابراج البیت نام دارد قرار است چه کار کند ؟


در شب ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ در ساعت ۱۱ و ۱۱ دقیقه روز سایه این برج شیطانی بر کعبه احاطه داشته باشد.

میدانید یعنی چه ؟ یعنی شیطان بر خدا تسلط یابد.


آیا این نیز دلیلی بر احاطه ماسون بر عرب نیست ؟ آیا شیطان بر عقاید آنها ریاست میکند ؟

همه میدانیم که پادشاه عربستان نیز یک نوکر دربست اسرائیل و آمریکا است واگر درست تر بگوییم نوکر یهودیت صهیونیست است.

از یک طرف عربستان به آنها نفت می دهد و برای شکست انقلاب ها
مثل انقلاب مردم بحرین که خاصتا شیعه هستند ارتش می فرستد و از طرفی دیگر پادشاه منحوس عربستان به اوباما زنجیری از طلا هدیه می کندو برگردن او می آویزد ، و از طرفی دیگر هم حامیه آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه بوده و هست . حالا با این همه خوش خدمتی در نهایت اوباما هم کمی خم می شود و دست یک منحوس را می بوسد .

چه معامله ای !!

به عکس های بعدی توجه بفرمایید:

در نوک این برج نمادی وجود دارد که شما فکر میکنید نماد اسلام یعنی ماه است اما خیر این نماد بز بافومت است . که شوالیه های معبدی و فراماسون ها آنرا میپرستند .

وبا کمی توجه به کلمه الله در برج میبینید که " الف 
" در وسط کلمه الله نوشته شده است و کسانی که زبان عربی میدانند میفهمند که معنی این کلمه تغیر کرده ، به قولی فاتحه کلمه خوانده شده . این را به عهده شما دوستان گرامی می گذارم و از شما می خواهم که فرق کلمه الله با للّاه را پرس و جو کنید .

نماد بز بافومت که در بالای برج ساعت هم استفاده شده است . این نماد در فیلم جومونگ و امپراطور بادها هم به شدت استفاده شده است . فیلم جومونگ هم ساخته دست فراماسون ها است

و معنی خود (جومونگ )یعنی: راهب یهودی

(چوسان )یعنی :
خورشید یهودی

(جولبن)
یعنی: لبنان یهودی.

البته باید از این باب تاسف خورد که دشمنان با تمام وجود در همه زمینه ها کار می کنند تا مسلمانان را از جلو راه خود بردارند و از این طرف هم مسئولین ما خوابند . و از طرفی صدا و سیمای ما خیلی راحت می آیند و برای آنها تبلیغ می کنند و فیلم های آنها را به نمایش می گذارند .

به قول استاد رائفی پور : اسراتژیست های یهودی خودشان را می کشند و یک عالم فکر می کنند که چگونه می شود فیلم های هالیوود را به ایران برسانند و بتوانند نهایتا مثلا فیلم هایشان را با زیر نویس فارسی آن هم باتعداد کم پخش کنند.

آنوقت صداو سیما و موسسه های سینمایی خودشان می آیند فیلم را دوبله فارسی می کنند و خیلی راحت به نمایش می گذارند ، نتیجه این می شود که آن استراتژیست های بیچاره تعجب می کنند و می گویند حتما فیلم های ساخته شده به نفع ایران بوده که برداشته اند دوبله کرده و در شبکه های تلویزیونی پخش می کنند بعد هم همه برنامه هایشان را به هم میزنند و از دوباره شروع می کنند فیلم های دیگری می سازند . 

این هم جریانیست برای خودش .

البته این واقعا سخت است که در میانمار ، بودائیان منحوس مردم مسلمان را قتل عام می کنند و از این ور صدا و سیمای ما فیلم هایی مثل جومونگو امپراطور دریاوبادو خاکو چیزهای دیگرو دونگ ئی نشان میدهد ، چراکه در این فیلم ها بودا،همجنسگرایی ، فاشیست و سحر یهود را تبلیغ می کنند .

به عکس ها توجه بفرمایید :علامت تک چشم در بالای {الله اکبر}نماد تک چشم در فیلم ارباب حلقه ها

دلیل ساخته برجی به این بزرگی در کنار خانه خدا چیست؟؟؟؟


اندازه ی خانه ی کعبه و برج ساعت را باهم مقایسه کنید (آنها به خیال خود نعوذبالله جبروت خداوند را پایین آورده اند در حالی که این خانه فقط ، نمادی از خداوند است بر روی زمین تا بندگانش به آن سمت عبادت کنند وخانه ی خدا دل بندگان مومن است که با برج ساختن هیچ لطمه ای که به آن نرسیده هیچ خشممان را شعله ورتر میسازد تا از عمر یکی، دو روزه اشان بکاهد.

این هم عکسی از شهر مکه در زمان قدیم مشاهده میشود هیج گونه بلندی در اطراف کعبه برای کم نشدن عظمت این بنا ساخته نشده است


و از مهمترین نکاتی که نباید فراموش شود نوع طراحی بسیار عجیب این بناستاز دیگر علامات شیطان پرستی این برج میتوان به منعکس شدن نور از تک چشم نام ببریم که خود یک علامت فراماسونری است.

معمار این اثر کیست؟؟؟؟

این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت : سر نورمن فاستر (لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک یا به تعبیر دیگر «هرم‌های ایلومیناتی» به پا می‌کند .

این شخص یکی از بزرگترین معمارها و مهندسان دنیا میباشد که بیش از 200 آبلیسک را سراسر دنیا ساخته است این فرد همان کسی است که دستور تخریب آبلیسک موجود در مکه را داده و به جای آن دستور ساخت برج ساعت که این نیز همان آبلیسک است ولی این بار در بالای مکه را صادر کرده است.

آنها با خراب کردن نماد شیطان میخواستند بگویند که هیچ کس در هیچ جای دنیا حق ندارد به شیطان(آبلیسک) سنگ بزند.

این همان نماد قدیم میباشد که آن را تخریب کردند


و این هم بنای جدید احداث شده


و در آخر باید گفت که همه این امور و کارهایی که بامدیریت خود شیطان صورت میگیرد نتیجه ای در بر نخواهد داشت . البته باید این را اضافه کرد که اگر این موضوعات بازگو می شود به خاطر این است که هنوز خیلی ها فکر می کنند این مطالب دروغ و توهم است که ما امیدواریم با نشان دادن مطالب مختص امام زمان و آخرالزمان شناسی بر نظرات و تفکرات آنها تاثیر بگذاریم و حقیقت را روشن کنیم . ان شاءالله

در کتاب قرآن که در دنیا نظیر ندارد سرنوشت کافران و شیطان به روشنی مشخص شده است .

و دیگر خبر خوش به مردم دیندار و معتقد ایران این است که آن قوم آخرالزمان که به یاری امام زمان برمی خیزد و در مقابل دشمنانش می ایستد شیعیان هستند .

شما را دعوت می کنم تا آیاتی از سوره مائده را بخوانید ، این آیات مختص شیعیان علی (ع) و ایرانیان است .

سوره مائده : آیات 53 تا 57 .در کتاب تلمود یهود نیز متفکران و عالمان یهود پیش بینی هایی در مورد سرنوشت یهود کرده اند ، آنها معتقداند که یهود پایان خوشی نخواهد داشت و قومی که یهود را از بین خواهد برد همین شیعیان حضرت علی (ع) هستند . به همین دلیل است که یهودیان به شدت در ضدیت با ایران و مسلمانان تلاش می کنند.

اما به جایی نخواهند رسید . وظیفه ما این است که در این بین ریزش نداشته باشیم و یا اگر مسئولیتی داریم از ریزش جلوگیری کنیم . و برای ظهور صاحبمان امام زمان (عج) تلاشی مستمر و دوچندان کنیم .

به امید ظهور حضرت ولی عصر (عج)


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور 1391 توسط سرباز امام زمان (عج)
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin

[cb:author_name]